• Наші гарантії

  Ми гарантуємо якість окулярів, оправ та лінз, які ви купуєте в Німецькій Оптиці.
  Ми гарантуємо міцність та надійність встановлення лінз в оправу протягом 60 днів з моменту отримання вами готових окулярів.
  Всі наші німецькі оправи мають гарантію 3 роки з моменту здійснення покупки, всіх інших виробників — 6 місяців. За винятком випадків, коли виробник встановлює свою пролонговану гарантію на оправу чи сонцезахисні окуляри.
  Умови гарантії не поширюються на механічні пошкодження, що відбулися під час експлуатації. Будь ласка, прочитайте пам'ятку по догляду за окулярами, або ту, яка додається до вашої покупки.

 • Гарантія не поширюється у разі

  - Механічних пошкоджень оправи.- Подряпання або побиття лінз.- Самостійної заміни частини оправи, лінз або ремонту.- Виготовлення окулярів з використанням оправи, придбаної не в мережі салонів «Німецька Оптика».- Фізичного зносу після закінчення терміну гарантії.- Втрата декоративного каміння не класифікується як брак оправи.

 • Повернення

  Ви можете повернути оправу (якщо в неї не були встановлені лінзи) або сонцезахисні окуляри, куплені у нас, протягом 14 днів. Подбайте про те, щоб у вас був з собою чек, а товар був належної якості без пошкоджень (подряпин, відколів) та з усіма комплектуючими. Повернення товару здійснюється за допомогою компанії Нова Пошта. З моменту замовлення та отримання нами повернення має пройти не більше 14 днів.
  Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16): контактні лінзи, засоби догляду за ними, розчини, краплі, тощо, належать до лікарських засобів і предметів санітарії та гігієни, тому поверненню та обміну не підлягають.Окулярні лінзи, вірно виготовлені за вашим рецептом, згідно закону України, поверненню не підлягають.
  Після того, як ми отримаємо товар та переконаємося, що він у належному стані, ми повернемо вам гроші на номер банківської картки. Повернення приймається та обробляється протягом 1–3 робочих днів. Кошти покупцеві повертаються лише після обробки повернення.

Illustration