• Доставка

  Ви можете замовити доставку товару на будь-яке відділення «Нової пошти»:● безкоштовно — за умови здійснення покупки вартістю від 1000 грн та оплати замовлення онлайн через сервіс LiqPay;● накладеним платежем — вартість доставки згідно тарифів «Нової пошти». Покупець оплачує відсоток за накладений платіж та вартість замовлення. Доставка — безкоштовна від 1000 грн.
  Орієнтовну дату отримання замовлення можна відслідкувати у мобільному застосунку «Нова Пошта».Звертаємо вашу увагу, що товар у відділеннях «Нової пошти» зберігається безкоштовно протягом 5-ти робочих днів. Відлік починається з дня надходження посилки на склад, неділя та святкові дні не враховуються. При отриманні товару уважно перевіряйте вміст вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення безпосередньо в момент отримання, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки у своїй неушкодженій оригінальній упаковці.
  Для вашої зручності ви можете обрати самовивіз із наших салонів та отримати змогу приміряти товар особисто.Адреси та режим роботи салонів на сторінці Контакти.Послуга безкоштовна.

 • Оплата

  ● Готівка або карткаПри самовивозі товару з будь-якого салону оптики, ви можете оплатити його готівкою або карткою на місці.
  ● ПісляплатаВи можете скористатися післяплатою у будь-якому відділенні Нової Пошти. Покупець оплачує відсоток за накладений платіж та вартість замовлення. Доставка — безкоштовна від 1000 грн
  ● БезготівковоКарткою на сайті або в в чат-боті Телеграм через сервіс LiqPay. Приймаються до оплати банківські картки платіжних систем VISA та MasterCard. Процес оплати банківською картою відбувається у захищеному режимі.

Illustration