Публічна оферта

на замовлення, придбання, продаж та доставку товарів.
1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ
1.1. Публічна оферта (далі – «Оферта») — публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі — «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.1.2. Замовлення – рішення Замовника замовити товар та його доставку, оформлене в інтернет-магазині та/або доручення на придбання та доставку товарів.1.3. Товар – будь-які товари, інформацію про які розміщено в Інтернет-магазині.
2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
2.1. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається беззастережним і таким, що безумовно приймає (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з умовами цієї Угоди.2.2. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Оферти шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:а) Покупець цілком і повністю ознайомлений, та погоджується з умовами цієї пропозиції (оферти);б) він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче у Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб'єкта персональних даних згідно із Законом України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.2.3. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення та/або здійснити замовлення через Call-центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній пропозиції.
3. ЦІНА ТОВАРУ3.1. Інформація про товар відображається на сайті https://deutscheoptik.in.ua/, та є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією в будь-який час без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціну товару та будь-які інші правила надання послуг Продавцем відображаються на сайті https://deutscheoptik.in.ua/. Адміністрація сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті https://deutscheoptik.in.ua/.3.2. Ціна на кожну позицію товару вказана на сайті Інтернет-магазину.3.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.3.5. Продавець зазначає вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю при оформленні замовлення.3.6. Зобов'язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.3.7. Способи доставки Товару та розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину у розділі «Доставка» та «Оплата».
4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем на сайті Інтернет-магазину https://deutscheoptik.in.ua/4.2. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:4.2.1. прізвище, ім'я, по-батькові Покупця або зазначеної ним особи (отримувача);4.2.2. адресу, якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця);4.2.3. Адреса електронної пошти;4.2.4. Контактний телефон.4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.4.4. Якщо Продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її у Покупця. У разі не надання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцеві за купівлю товарів в Інтернет-магазині.4.5. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або під час оформлення Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора, дані про Покупця реєструються в базі даних Продавця.4.7. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека чи іншого документа, що підтверджує оплату Товару.
5. ДОСТАВКА І ПЕРЕДАЧА ТОВАРУ ПОКУПЦЮ5.1. Способи, порядок та строки доставки товарів вказані на сайті у розділі «Доставка і оплата». Порядок та умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором Інтернет-магазину у момент оформлення покупки.5.2. Самовивіз товару:5.2.1. Після формування заявки покупець може здійснити розрахунок та отримати свій товар в одному з салонів Продавця, адреси вказані у розділі «Контакти».5.2.2. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження товару переходить до Замовника або його Представника з моменту отримання товару шляхом та підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку.5.3. Доставка товару здійснюється власними силами, співробітниками салонів згідно з умовами доставки або із залученням третіх осіб (перевізника).5.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра (перевізника) перевірити відповідність Товару якісним та кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, цілісність упаковки та відсутність дефектів).5.5. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку та/або замовлення на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду та комплектності товару.
6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ6.1. Замовник має право відмовитися від товару у будь-який час до його передачі, а після передачі товару – у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».6.2. Повернення товару належної якості можливе у разі збереження його товарного вигляду, споживчих властивостей, а також повної комплектності необхідних документів, що підтверджують факт покупки: товарний чек/видаткова накладна, гарантійний талон/пакет, інструкція, бирка, фірмова коробка, тощо.6.3. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за місцем придбання, якщо Товар куплено у роздрібному магазині Продавця. У разі купівлі товару через кур'єрську доставку або у відділення пошти повернення здійснюється у відділеннях перевізника «Нова Пошта», з якого було відправлено товар.6.4. У разі відмови Покупця від товару належної якості Продавець повертає кошти у розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат продавця на доставку товару, який повертається.6.5. Повернення суми, зазначеної у п.6.4. здійснюється протягом 1–3 робочих днів після отримання поверненого товару.
7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених в Інтернет-магазині https://deutscheoptik.in.ua/та придбаних у Продавця.7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень та своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної чи неправдивої інформації.7.3. Продавець та Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.7.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця та/або Покупця після укладання цього договору. Сторона, яка не може виконати своїх зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону.
РЕКВІЗИТИФОП Шеремет Т.В.Банк одержувач: ПАТ КБ "Приватбанк"ЄДРПОУ(ІПН) 333 852 1395

Illustration