Про нашу мережу

Німецька Оптика надає якісні офтальмологічні послуги, а також послуги з виготовлення та ремонту окулярів з 1999 року. Все розпочиналося в місті Рівне. На сьогодні наша мережа має 9 салонів в трьох областях західної України. А на підході ще нові відкриття!
Ми впевнені в якості наших послуг та нашої продукції. У кожному з салонів Німецької Оптики можна перевірити зір, отримати консультацію професійного офтальмолога та допомогу в підборі окулярів та лінз будь-якої складності. У нас представлений широкий асортимент товарів на будь-який смак та гаманець. Тож ви обов'язково знайдете «свої» окуляри.
Німецька Оптика — з турботою про здоров’я вашого зору.

Illustration

Відгуки

Ми оптики з найкращим місцевим рейтингом.
★★★★★ 4,6/5 на основі 166 відгуків Google

Дуже задоволена!Рекомендую Раїсу Рашидівну, уже 6 рік підряд турбується про мій зір,все завжди на найвищому рівні,хороший та привітний персонал.

★★★★★ 25 бер. 2021 р.м. Рівне

Маша Данильченко

Рекомендую Раїсу Рашидівну та German optics для усіх, хто потребує вирішення проблем зі зором. Пояснюють чітко та ввічливо, турбуються про здоров'я очей своїх пацієнтів. Щойно повернувся з прийому, навіть не взяли грошей, оскільки я приходив до Раїси Рашидівни виключно за порадою.

★★★★★ 17 січ. 2021 р.м. Рівне

Andrew Parshykov

Дуже давно обслуговуюсь у Раїси Рашидівної. Довіряю її діагнозам і лікуванню, особливо коли підтвердилося її припущення щодо проблем із зором старшої дитини, яку вона вперше оглянула ще як та була немовлям. Чудовий спеціаліст. І звісно приємний персонал + швидкі та якісні послуги.

★★★★★ 19 лип. 2021 р.м. Рівне

Yana Kruk

Дуже зручно, що в одному салоні можна і зір перевірити, і окуляри купити або відремонтувати.

★★★★★ 11 січ. 2018 р.м. Вараш

Артур Кандинський

Хочу подякувати офтальмологу Раїсі Рашидівній. Спостерігаємося у неї всією сім'єю вже дуже багато років. Завжди дає хороші поради та призначення ліків. Окреме дякую персоналу оптики на вулиці 16 липня , завжди привітні та позитивні.

★★★★★ 12 черв. 2021 р.м. Рівне

Пархоменко Наталія

Дуже задоволений покупкою окулярів! Продавець дуже приємний та професійний хлопчина.

★★★★★ 8 лист. 2020 р.м. Луцьк

Roman Syshchyk

Найкращі! Обслуговування супер, лікар уважна, чуйна, дуже грамотна, компетентна. Я просто в захваті.

★★★★★ 20 лист. 2020 р.м. Нетішин

Ілона Виноградова