Чистий погляд у щасливе майбутнє:Лінзи ZEISS MyoCare зупиняють розвиток дитячої міопії

Illustration

Як прекрасно, коли діти можуть пізнавати навколишній світ у всій його красі та різноманітті. Сьогодні ми поговоримо про революційний крок у сфері дитячого офтальмологічного догляду — лінзи ZEISS MyoCare з унікальними технологіями здатними зупинити розвиток міопії в дітей.

Illustration

Дитячий світ сповнений неймовірних відкриттів та можливостей. Юні дослідники вивчають його, бавлячись із друзями, катаючись на велосипеді чи сидячи за шкільною партою. А головне завдання батьків — забезпечити дитячому зору надійну підтримку та зберегти здоров’я очей. Дуже часто саме недіагностовані проблеми із зором є причиною низької успішності дітей у школі. 80% шкільних навчальних матеріалів це саме візуальна інформація. І коли дитині важко її сприймати, то цікавість до навчання зникає, а разом із нею і можливості розкрити свій потенціал.

Міопія або короткозорість — порушення зору при якому очі нездатні сфокусовувати зображення на сітківці. У результаті далекі об’єкти сприймаються розмитими, а близькі — чіткими. Основною причиною розвитку міопії є генетична схильність, але часто її розвиткові сприяє інтенсивне навантаження на очі під час читання, надмірне використання гаджетів, мала кількість активностей на свіжому повітрі тощо.
Інноваційні окулярні лінзи MyoCare від компанії ZEISS спеціально розроблені для дітей та підлітків із міопією, і мають унікальні характеристики для контролю за прогресом цього стану.

1

Як працюють лінзи ZEISS MyoCare

Лінзи забезпечують оптимальне фокусування сітківки на об’єкті, зменшують зусилля очей при перегляді далеких предметів та покращують зоровий комфорт.

2

Зупинка прогресування міопії

Окулярні лінзи ZEISS MyoCare допомагають уповільнити видовження очей дитини, запобігаючи подальшому погіршенню зору.

3

Комфорт при носінні

Лінзи легкі та зручні навіть для активних дітей завдяки сучасним технологіям та матеріалам.

4

Покращена якість зору

Лінзи забезпечують чітке зображення незалежно від відстані до об’єкта.

5

Захист від шкідливого світла

Інтегрований захист від ультрафіолетового та блакитного світла, щоб зберегти здоров’я дитячих очей під час інтенсивного використання гаджетів.

 • Лінзи, окулярні лінзи

  Радість у кожному погляді разом з ZEISS MyoCare

  Лінзи ZEISS MyoCare поєднали в собі десятирічний досвід компанії ZEISS у боротьбі з міопією та інноваційні напрацювання.

 • Ремонт окулярів Луцьк


  Зокрема, технологія ZEISS C.A.R.E. контролює прогресування міопії шляхом оптимізації осей видовження ока та забезпечує комфортне та відмінне зорове сприйняття.
  Технологія ZEISS ClearFocus підтримує якісне зорове відчуття і лікує міопію, мінімізуючи небажане розфокусування очей незалежно від кута зору.
  Покриття ZEISS DuraVision гарантує стійкість до подряпин та робить лінзи ідеальними для активних дітей, а ZEISS UV Protect надає повний захист від УФ-випромінювання, під час активних розваг на свіжому повітрі.

 • Ремонт окулярів Луцьк

  Окулярні лінзи ZEISS MyoCare

  — це можливість зберегти та покращити зір дитини, даючи їй змогу осягнути всю красу світу навколо. 99% дітей, які носять лінзи ZEISS MyoCare, зазначили що їхній зір на далеких і близьких відстанях суттєво покращився, до того ж адаптація до лінз відбулася упродовж одного дня.

 • Окуляри Луцьк


  Компанія ZEISS пропонує два типи дизайну окулярних лінз MyoCare. Вони призначені для дітей віком від 6 до 17 років. Їхній підбір обов’язково здійснює лікар офтальмолог.
  Офтальмологи мережі салонів Німецької Оптики тримають руку на пульсі інновацій, щоби пропонувати нашим клієнтам найкращі рішення для профілактики та лікування різноманітних порушень зору.

 • Окуляри Луцьк


  Тож відтепер ви можете звернутися до наших спеціалістів, щоб дізнатися більше про лінзи ZEISS MyoCare та їхні переваги для здоров’я зору вашої дитини.
  Також наші лікарі в місті Луцьк займаються підбором окулярів з лінзами ZEISS MyoCare, що зупинять розвиток міопії у вашої дитини.
  Термін виготовлення таких окулярів становить 3-4 тижні, оскільки лінзи замовляються індивідуально для кожного пацієнта з заводу виробника.
  Відкрийте вашому юному дослідникові світ можливостей, де кожен погляд — це нові відкриття!

З приводу консультації та всіх інших деталей звертайтеся за телефоном:

м. Рівне

Апаратне лікування

+38 068 212 25 22

м. Луцьк

Апаратне лікування

+38 066 026 26 16