АКЦІЇ
Купуйте упаковку контактних лінз Bausch & Lomb Ultra та отримуйте подарунок ‒ додаткову лінзу тієї ж рефракції!

Акція триває до 31 грудня 2021р. Кількість акційних лінз обмежена.

А замовити їх можна у наших салонах.

Акція діє в м.Луцьк, вул. С.Бандери, 12 (Суворова)
А проводить огляд один з наших кращих офтальмологів:
Кислицька Людмила Олександрівна
Лікар вищої категорії
Стаж роботи - 35 років

ПАКЕТ №1 «Первинна діагностика і консультація лікаря-офтальмолога»: візіометрія, авторефрактометрія, біомікроскопія переднього відрізку ока, офтальмоскопія — 220 грн - 176 грн

ПАКЕТ №2 «Первинна діагностика і консультація лікаря-офтальмолога + пневмотонометрія»:
візіометрія, авторефрактометрія, біомікроскопія переднього відрізку ока, офтальмоскопія, пневмотонометрія — 270 грн - 216 грн

ПАКЕТ №3 "Глаукома, моніторинг глаукоми":
візіометрія, пневмотонометрія, авторефрактометрія, біомікроскопія переднього відрізку ока, офтальмоскопія, гоніоскопія, комп'ютерна периметрія, консультативне заключення з призначенням лікування —
490 грн - 392 грн

Можливі також, будь-які інші комбінації послуг офтальмолога зі знижкою 20%.

Проводиться:
- підбір окулярів - лінзи сферичні, асферичні, астигматичні, мультифокальні.
- підбір контактних лінз.
- дослідження на щілинній лампі;
- кераторефрактометрія;
- візіометрія;
- пневмотонометрія;
- тонометрія по Маклакову;
- офтальмоскопія (очне дно);
- комп'ютерна периметрія (апарат оптоком).

Клінічні обстеження:
- захворювання переднього відрізка ока;
- катаракта;
- глаукома;
- дегенерація сітківки.
Кожному імениннику надається знижка 10% на будь-яку оправу та сонцезахисні окуляри.
На протязі 14 ДНІВ: за тиждень ДО та протягом тижня ПІСЛЯ Дня народження.

Для цього в будь-якому з наших салонів потрібно пред'явити ваш документ, де вказана дата народження.
Для постійних клієнтів ЗНИЖКА ДОДАЄТЬСЯ до діючої по дисконтній картці.

З Днем народження!
d-optik.rv@ukr.net
Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика"...
• Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика" (місто Рівне, місто Вараш, місто Нетішин), до Ваших послуг будуть: кваліфікований офтальмолог, досвідчений майстер-оптик, сучасна медична техніка. Доброзичливі та вмілі консультанти допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, щоб виготовити індивідуальні коригуючі окуляри, окуляри для захисту від шкідливого випромінювання (в т. ч. "комп'ютерні окуляри"), а також підібрати модні та ефективні сонцезахисні окуляри, футляри та інші аксесуари. У наших салонах завжди можна придбати перевіреної якості кольорові та коригуючі контактні лінзи та рідини для контактних лінз.

• Ваша мета - купити окуляри найвищої якості від провідних виробників Німеччини та Європи, але Ви не хочете переплачувати? Тоді Вам до нас! Мережа салонів "Німецька Оптика" пропонує лише найкращі оправи та досконалі окулярні лінзи Carl Zeiss.

• Ваша мета - перевірити зір? Планова перевірка зору є запорукою ранньої діагностики будь-яких захворювань очей або визначення інших відхилень, що можуть спричиняти погіршення зору, а це дуже важливо для успішного лікування та допоможе Вам зберегти гострий зір надовго. У салонах "Німецька Оптика" до Ваших послуг різностороннє обстеження зору з використанням сучасної медичної техніки. За результатами обстежень наш офтальмолог визначить, чи є потреба у корекції зору, і у разі необхідності надасть кваліфіковану консультацію і запропонує Вам індивідуальний план корекції зору за допомогою окулярів чи м'яких контактних лінз (МКЛ).

• У Вас є коригуючі окуляри, але Ви хочете використовувати для корекції зору також і контактні лінзи? Досвідчений офтальмолог проконсультує вас у всіх питаннях щодо контактної корекції і носіння МКЛ.

• Бажаєте виготовити або відремонтувати окуляри? У салоні "Німецька Оптика" працює досвічений майстер-оптик, до послуг якого входить виготовлення окулярів та ремонт окулярів. Тому, вибравши оправу, Ви зможете зробити окуляри з потрібними лінзами швидко та якісно.

• Також мережа салонів "Німецька оптика" пропонує сучасну послугу "Ортоптика". Ортоптика - це гімнастика для очей, в результаті якої покращується зір без хірургічного втручання та лазерної корекції. Центр "Ортоптика" у салоні "Німецька Оптика" укомплектований сучасними медичними тренажерами для ока.

"Німецька Оптика" - новий імідж, нова якість зору!

Всі фото та відео матеріали належать їхнім власникам та використовуються лише для демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх у комерційних цілях.
Німецька Оптика ©