Ортоптика
Ортоптичні заняття в Рівному та Вараші
На базі салонів "Німецька оптика" Ви маєте можливість пройти діагностику зору у дітей та отримати комплексні лікувальні процедури за спеціальними методиками відновлення зору.
Лікар-офтальмолог після обстеження та діагностики зору при потребі визначає індивідуальну програму лікування або відновлення зору Вашої дитини, використовуючи ортоптичне лікування, яке дає змогу досягати високих результатів у відновленні гостроти зору із забезпеченням тривалого ефекту у комплексі з медикаментозною терапією, окулярною корекцією, та підбором силікон-гідрогелевих контактних лінз дітям з раннього віку.
Що таке Ортоптика?

Ортоптика - це метод нехірургічного відновлення гостроти зору, свого роду фізичні вправи для м'язів ока з використанням спеціальних тренажерів.
Перелік апаратів, що використовуються для лікувальних процедур:

  • Макулостимулятор "МКС-Ц" - призначений для лікування далекозорості, косоокості, астигматизму, дистрофічних захворювань та втоми очей;
  • Апарат "Струмок" ефективно використовується для стимуляції зору при амбліопії, для зняття спазмів акомодації, лікування та стабілізації міопічного процесу;
  • Прилад АСО-ЗУМ апарат спектральний офтольмологічний, застосовується при патології рогівки, амбліопії, порушенні бінокулярних зорових функцій, косоокості, міопії, неврастенічному синдромі та астенії, вегетосудинній дистонії;
  • Амбліопанорама - тренажер для стимуляції сітківки ока панорамними фігурними "засліплюючими" полями, призначається для підвищення гостроти зору амбліопічного ока при косоокості та амбліопії рефракційній;
  • Вакуумний масаж через вплив змінним вакуумом, який спрямовується у спеціальні окуляри -"міні-барокамери", покращує кровообіг в оці, гідродинаміку, стимулює роботу циліарного м'яза (застосовується для лікування порушень акомодації, амбліопії, прогресуючої міопії);
  • Окуляри-тренажери "Лазер Віжн" допомагають у лікуванні спазмів акомодації, міопії, далекозорості, астигматизму, надмірних зорових навантажень;
  • Тренування Р.А. резервна акомодація (зняття зорових навантажень, лікування міопії та далекозорості);
  • Електрофорез "Ніон" застосовується для лікування запальних процесів придатків ока, дистрофічних захворювань сітківки та прогресуючої короткозорості.
Шановні батьки!
Ми маємо досвід та сучасне апаратне забезпечення,
щоб зберегти та відновити дитячий зір!
Збереження зору Ваших дітей – у Ваших руках!

Замовити дзвінок
Ви можете замовити зворотній дзвінок з приводу запису до лікаря та будь-яких інших питань
Ваше місто
d-optik.rv@ukr.net
Всі фото та відео матеріали належать їхнім власникам та використовуються лише для демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх у комерційних цілях.
Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика"...
• Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика" (місто Рівне, місто Вараш, місто Нетішин), до Ваших послуг будуть: кваліфікований офтальмолог, досвідчений майстер-оптик, сучасна медична техніка. Доброзичливі та вмілі консультанти допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, щоб виготовити індивідуальні коригуючі окуляри, окуляри для захисту від шкідливого випромінювання (в т. ч. "комп'ютерні окуляри"), а також підібрати модні та ефективні сонцезахисні окуляри, футляри та інші аксесуари. У наших салонах завжди можна придбати перевіреної якості кольорові та коригуючі контактні лінзи та рідини для контактних лінз.

• Ваша мета - купити окуляри найвищої якості від провідних виробників Німеччини та Європи, але Ви не хочете переплачувати? Тоді Вам до нас! Мережа салонів "Німецька Оптика" пропонує лише найкращі оправи та досконалі окулярні лінзи Carl Zeiss.

• Ваша мета - перевірити зір? Планова перевірка зору є запорукою ранньої діагностики будь-яких захворювань очей або визначення інших відхилень, що можуть спричиняти погіршення зору, а це дуже важливо для успішного лікування та допоможе Вам зберегти гострий зір надовго. У салонах "Німецька Оптика" до Ваших послуг різностороннє обстеження зору з використанням сучасної медичної техніки. За результатами обстежень наш офтальмолог визначить, чи є потреба у корекції зору, і у разі необхідності надасть кваліфіковану консультацію і запропонує Вам індивідуальний план корекції зору за допомогою окулярів чи м'яких контактних лінз (МКЛ).

• У Вас є коригуючі окуляри, але Ви хочете використовувати для корекції зору також і контактні лінзи? Досвідчений офтальмолог проконсультує вас у всіх питаннях щодо контактної корекції і носіння МКЛ.

• Бажаєте виготовити або відремонтувати окуляри? У салоні "Німецька Оптика" працює досвічений майстер-оптик, до послуг якого входить виготовлення окулярів та ремонт окулярів. Тому, вибравши оправу, Ви зможете зробити окуляри з потрібними лінзами швидко та якісно.

• Також мережа салонів "Німецька оптика" пропонує сучасну послугу "Ортоптика". Ортоптика - це гімнастика для очей, в результаті якої покращується зір без хірургічного втручання та лазерної корекції. Центр "Ортоптика" у салоні "Німецька Оптика" укомплектований сучасними медичними тренажерами для ока.

"Німецька Оптика" - новий імідж, нова якість зору!

Німецька Оптика ©