Оптична когерентна томографія
Оптична когерентна томографія (ОКТ, OCT) в Рівному
Практично всі захворювання очей викликають зниження гостроти зору. Деякі патології розвиваються досить повільно і безсимптомно, тому людина звертається до лікаря тільки тоді, коли вже починає втрачати зір. Попередити розвиток хвороби ще в момент її зародження допоможе оптична когерентна томографія в Рівному у салоні Німецька Оптика за адресою вул. Карнаухова 31.

Що таке ОКТ?

Оптична когерентна томографія (ОКТ, OCT, optical coherence tomography) - це універсальний метод діагностики, який дозволяє дослідити структуру оболонки ока (очного дна, сітківки, структур камер очей, рогівки) і виявити мінімальні патологічні зміни. Це дослідження є обов'язковим аспектом лазерної корекції зору, заміни кришталика, кератопластики і після операційних періодів.

Обстеження очей на оптичному когерентном томографі засноване на здатності тканин очей по-різному відображати світлові хвилі. Метод дозволяє оцінити різні показники світлового сигналу, відбитого від різних структур очей. Відскановане зображення обробляється за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. У нашій клініці ви можете пройти комплексну діагностику органів зору на новітньому сучасному обладнанні.
Замовити дзвінок
Ви можете замовити зворотній дзвінок з приводу запису до лікаря та будь-яких інших питань
Ваше місто
d-optik.rv@ukr.net
Всі фото та відео матеріали належать їхнім власникам та використовуються лише для демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх у комерційних цілях.
Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика"...
• Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика" (місто Рівне, місто Вараш, місто Нетішин), до Ваших послуг будуть: кваліфікований офтальмолог, досвідчений майстер-оптик, сучасна медична техніка. Доброзичливі та вмілі консультанти допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, щоб виготовити індивідуальні коригуючі окуляри, окуляри для захисту від шкідливого випромінювання (в т. ч. "комп'ютерні окуляри"), а також підібрати модні та ефективні сонцезахисні окуляри, футляри та інші аксесуари. У наших салонах завжди можна придбати перевіреної якості кольорові та коригуючі контактні лінзи та рідини для контактних лінз.

• Ваша мета - купити окуляри найвищої якості від провідних виробників Німеччини та Європи, але Ви не хочете переплачувати? Тоді Вам до нас! Мережа салонів "Німецька Оптика" пропонує лише найкращі оправи та досконалі окулярні лінзи Carl Zeiss.

• Ваша мета - перевірити зір? Планова перевірка зору є запорукою ранньої діагностики будь-яких захворювань очей або визначення інших відхилень, що можуть спричиняти погіршення зору, а це дуже важливо для успішного лікування та допоможе Вам зберегти гострий зір надовго. У салонах "Німецька Оптика" до Ваших послуг різностороннє обстеження зору з використанням сучасної медичної техніки. За результатами обстежень наш офтальмолог визначить, чи є потреба у корекції зору, і у разі необхідності надасть кваліфіковану консультацію і запропонує Вам індивідуальний план корекції зору за допомогою окулярів чи м'яких контактних лінз (МКЛ).

• У Вас є коригуючі окуляри, але Ви хочете використовувати для корекції зору також і контактні лінзи? Досвідчений офтальмолог проконсультує вас у всіх питаннях щодо контактної корекції і носіння МКЛ.

• Бажаєте виготовити або відремонтувати окуляри? У салоні "Німецька Оптика" працює досвічений майстер-оптик, до послуг якого входить виготовлення окулярів та ремонт окулярів. Тому, вибравши оправу, Ви зможете зробити окуляри з потрібними лінзами швидко та якісно.

• Також мережа салонів "Німецька оптика" пропонує сучасну послугу "Ортоптика". Ортоптика - це гімнастика для очей, в результаті якої покращується зір без хірургічного втручання та лазерної корекції. Центр "Ортоптика" у салоні "Німецька Оптика" укомплектований сучасними медичними тренажерами для ока.

"Німецька Оптика" - новий імідж, нова якість зору!

Німецька Оптика ©