7 порад перед візитом до офтальмолога

Будь ласка, перш ніж записатися на огляд, прочитайте інформацію в цьому розділі. У кількох пунктах ми зібрали важливі деталі огляду, які допоможуть зробити перевірку зору більш комфортною, швидкою та ефективною.
 
КОНТАКТНІ ЛІНЗИ
Якщо ви користуєтеся контактними лінзами, ми рекомендуємо зняти їх заздалегідь і взяти з собою, щоб одягнути відразу після огляду. Якщо ви не можете відмовитися від контактних лінз, то вам необхідно прийти на 30-40 хвилин раніше запланованого часу, щоб зняти лінзи в кабінеті і дати очам відпочити. Це вкрай важливо для більш точної діагностики.
УМОВИ ОГЛЯДУ
Зазвичай огляд займає не більше 30 хвилин. По закінченню ви отримуєте результати дослідження. Та готовий рецепт на окуляри чи контактні лінзи, якщо в них є потреба.
ВІК
При записі на огляд чи консультацію лікаря, обов'язково уточняйте кому буде проводитися огляд — дорослому чи дитині віком до 7 років. Адже наші офтальмологи мають різну спеціалізацію.
ДІАЛОГ
Перевірка зору - це діалог лікаря і пацієнта. Якщо у вас є скарги, неприємні відчуття або ситуації, коли ви відчуваєте зоровий дискомфорт, обов'язково розкажіть про це нашому фахівцеві. Це допоможе швидше знайти джерело проблеми. Та отримати необхідні поради щодо лікування, типу лінз, тощо.
СТАРІ РЕЦЕПТИ
Ви можете взяти з собою старі рецепти і окуляри, якщо вони у вас збереглися. Це необов'язково, але в деяких випадках корисно при підборі складних лінз.
СВІТЛОБОЯЗНЬ
Іноді для певних видів діагностики лікар може використати краплі для розширення зіниць. Після цього певний час зіниця лишається розширеною та чутливою до світла. Тож для комфортну ваших очей не забудьте прихопити з собою сонячні окуляри та одягнути їх після огляду.
ПРОХАННЯ
Якщо ви спізнюєтеся на огляд, будь ласка, попередьте нас про це. Можна зателефонувати або написати у вайбер. Всі контакти за посиланням ось тут. Ми спільно перенесемо або скасуємо запис.
Не хвилюйтесь! Процедура безпечна, вам навіть сподобається :)
d-optik.rv@ukr.net
Всі фото та відео матеріали належать їхнім власникам та використовуються лише для демонстрації. Будь ласка, не використовуйте їх у комерційних цілях.
Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика"...
• Якщо Ви завітаєте у салон "Німецька Оптика" (місто Рівне, місто Вараш, місто Нетішин), до Ваших послуг будуть: кваліфікований офтальмолог, досвідчений майстер-оптик, сучасна медична техніка. Доброзичливі та вмілі консультанти допоможуть Вам зробити оптимальний вибір, щоб виготовити індивідуальні коригуючі окуляри, окуляри для захисту від шкідливого випромінювання (в т. ч. "комп'ютерні окуляри"), а також підібрати модні та ефективні сонцезахисні окуляри, футляри та інші аксесуари. У наших салонах завжди можна придбати перевіреної якості кольорові та коригуючі контактні лінзи та рідини для контактних лінз.

• Ваша мета - купити окуляри найвищої якості від провідних виробників Німеччини та Європи, але Ви не хочете переплачувати? Тоді Вам до нас! Мережа салонів "Німецька Оптика" пропонує лише найкращі оправи та досконалі окулярні лінзи Carl Zeiss.

• Ваша мета - перевірити зір? Планова перевірка зору є запорукою ранньої діагностики будь-яких захворювань очей або визначення інших відхилень, що можуть спричиняти погіршення зору, а це дуже важливо для успішного лікування та допоможе Вам зберегти гострий зір надовго. У салонах "Німецька Оптика" до Ваших послуг різностороннє обстеження зору з використанням сучасної медичної техніки. За результатами обстежень наш офтальмолог визначить, чи є потреба у корекції зору, і у разі необхідності надасть кваліфіковану консультацію і запропонує Вам індивідуальний план корекції зору за допомогою окулярів чи м'яких контактних лінз (МКЛ).

• У Вас є коригуючі окуляри, але Ви хочете використовувати для корекції зору також і контактні лінзи? Досвідчений офтальмолог проконсультує вас у всіх питаннях щодо контактної корекції і носіння МКЛ.

• Бажаєте виготовити або відремонтувати окуляри? У салоні "Німецька Оптика" працює досвічений майстер-оптик, до послуг якого входить виготовлення окулярів та ремонт окулярів. Тому, вибравши оправу, Ви зможете зробити окуляри з потрібними лінзами швидко та якісно.

• Також мережа салонів "Німецька оптика" пропонує сучасну послугу "Ортоптика". Ортоптика - це гімнастика для очей, в результаті якої покращується зір без хірургічного втручання та лазерної корекції. Центр "Ортоптика" у салоні "Німецька Оптика" укомплектований сучасними медичними тренажерами для ока.

"Німецька Оптика" - новий імідж, нова якість зору!

Німецька Оптика ©